A+ A A-

Serveis

Filtra
Mostra # 
Nom Telèfon Mòbil
Avaries (FECSA) 900.74.74.74
Avaries Gas 900.39.40.41
Avaries Hidroelèctrica 93.796.02.00
Bombers Badalona 93.388.08.80
CAP El Masnou 93.555.74.11
CAP Teià, Consultori Local 93.540.79.77
Casa Rectoral 93.555.30.91
Consell Comarcal del Maresme 93.741.16.16
Creu Roja el Masnou-Alella-Teià 93 555 21 21
Deixalleria Mancomunada 93 555 86 99
Diputació de Barcelona - Xarxa de Municipis 934 022 222
Farmàcia 93.555.35.18
farmàcies guardia Informació 93.555.33.08
Mercat municipal 93.555.58.42
Mossos d'esquadra 088
Parc Serralada Litoral 93.754.00.24
Policia Municipal 93.555.71.14 666.59.67.42
Sorea Atenció al Client 902.250.070
Sorea Avaries d'aigua 900.304.070 902.250.370
Taxis Teià 670.22.58.12 // 670.25.47.29 // 607.49.81.11

Programa Sant Martí

SantMarti2017

CERCAR

Vols estar informat/da?

Subscriu-te als nostres butlletins de notícies i agenda
captcha 
recollida de mobles
NADONS2017
activatCaminant2
idCATmobil
Seu Electrònica
enllumenat
bn efact