A+ A A-

Serveis

Filtra
Mostra # 
Nom Telèfon Mòbil
Avaries (FECSA) 900.74.74.74
Avaries Gas 900.39.40.41
Avaries Hidroelèctrica 93.796.02.00
Bombers Badalona 93.388.08.80
CAP El Masnou 93.555.74.11
CAP Teià, Consultori Local 93.540.79.77
Casa Rectoral 93.555.30.91
Consell Comarcal del Maresme 93.741.16.16
Creu Roja el Masnou-Alella-Teià 93 555 21 21
Deixalleria Mancomunada 93 555 86 99
Diputació de Barcelona - Xarxa de Municipis 934 022 222
Farmàcia 93.555.35.18
farmàcies guardia Informació 93.555.33.08
Mercat municipal 93.555.58.42
Mossos d'esquadra 088
Parc Serralada Litoral 93.754.00.24
Policia Municipal 93.555.71.14 666.59.67.42
Sorea Atenció al Client 902.405.070
Sorea Avaries d'aigua 900.304.070
Taxis Teià 670.22.58.12 // 670.25.47.29 // 607.49.81.11

Cercador

pressupostosParti
recollida de mobles
NADONS2017
activatCaminant2
idCATmobil
Seu Electrònica
enllumenat
suvbencions2018
bn efact
Durant la navegació s'instal·laran cookies pròpies i de tercers amb la finalitat de facilitar aquesta navegació i realitzar estadístiques de l'ús del web.
Si continua navegant, entendrem que accepta la instal·lació de les esmentades cookies.